Aktualności

Festyn Rodzinny

festynRI znowu jak co roku, odbył się w marcu Rodzinny Festyn. Atrakcji co nie miara. Turniej badmintona, loteria fantowa, zabawy z młodymi sportowcami, spotkanie z młodą poetką, naszą absolwentką, pieczenie w kuchni dydaktycznej i wiele wiele innych. Były rozmowy przy kawie i oglądanie archiwalnych kronik szkoły. W zabawę włączyli się również przyszli uczniowie i ich rodziny. Nawet jeden tata przyszłego ucznia ograł nauczycieli i stanął na podium badmintona. Zresztą w tym roku bardzo męskie podium, ale tylko dlatego, że pani Ela nie grała. Ciasta zniknęły dosyć szybko w towarzystwie przepysznej kawy serwowanej przez pana Darka i panią Basię.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Dziękujemy wszystkim organizatorom, nauczycielom i rodzicom, którzy zaangażowali się w pieczenie ciast, loterię fantową i towarzyszyli nam w czasie festynu. Do zobaczenia za rok.

Szkoła Podstawowa nr 116 i Gimnazjum nr 52 w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu

ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław, tel./fax: 71/373 88 88

Powered by Joomla 1.7 Templates