Aktualności

Komunikat Dyrektora ZS nr 21 z dnia 26 czerwca

ogloszenie dla rodzica 
KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 21
Z DNIA 26 CZERWCA 2020 r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Uczniowie

Dzisiaj kończy się rok szkolny 2019/2020, który zdecydowanie różnił się od poprzednich. Nie był to łatwy czas, gdyż ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju, od 25 marca br. zostało, praktycznie z dnia na dzień, wprowadzone  do systemu edukacji  kształcenie na odległość, do którego nikt nie był przygotowany, ani nauczyciele, ani uczniowie. Musieliśmy wszyscy szybko przestawić się na nauczanie zdalne i podołać nowym wyzwaniom, jakie przed nami postawiono. Na początku było bardzo trudno, ale z upływem czasu, mam wrażenie, udało nam się w dużej mierze sprostać temu zadaniu. Za nami trudny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć.
Gratuluję wszystkim, którzy w tych niespotykanych dotąd warunkach, mimo przeciwieństw i trudności, osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu. 

Drodzy Absolwenci

Nasze  dzisiejsze spotkanie  miało niewątpliwie charakter historyczny. Z jednej strony dlatego, że odbyło się w szczególnych warunkach bezpieczeństwa sanitarnego, w bardzo ograniczonym  gronie,  z drugiej - ponieważ temu spotkaniu towarzyszyła świadomość, że lata spędzone w naszej szkole, to już przeszłość, a jednocześnie początek nowego czasu…. Przed Wami droga ku indywidualnemu rozwojowi, ku odkrywaniu nowych możliwości, ku dorosłości.

Mam nadzieję, że wiedza, zdolności  i umiejętności zdobyte, odkrywane i rozwijane w naszej szkole, będą przez Was umiejętnie wykorzystywane w szkole ponadpodstawowej i pozwolą na osiąganie sukcesów w różnych dziedzinach. Wkraczajcie w nowy etap edukacji z odwagą i wiarą we własne możliwości, z powodzeniem realizujcie zamierzone cele i spełniajcie swoje marzenia. W życiu kierujcie się wartościami, które staraliśmy się Wam wpoić, i które pozwolą w każdej sytuacji zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych.

Życzę Wam również, abyście w nowej, wymarzonej szkole, znaleźli miejsce dla siebie, poznali nowych, równie wspaniałych kolegów, a może nawet przyjaciół oraz - co bardzo ważne - spotkali życzliwych, wspierających a jednocześnie wymagających nauczycieli.

Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Dziękuję Wam za trud i wysiłek włożony w wychowywanie i nauczanie młodego pokolenia, za zaangażowanie na rzecz szkoły i uczniów, na kreatywność, zrozumienie i oddanie sprawom ważnym, jakimi dla nas wszystkich jest dobro naszych uczniów.

Szanowni  Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas odpoczynku.                                                                                    

Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Uczniom i Rodzicom życzę  udanych wakacji i to nie tylko tych zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim… zdrowych! Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny nie zapominając o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i pełni energii do podjęcia nowych wyzwań.

 

                        Lidia Kuźniar - dyrektor ZS nr 21

Szkoła Podstawowa nr 116 i Gimnazjum nr 52 w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu

ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław, tel./fax: 71/373 88 88

Powered by Joomla 1.7 Templates