Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

koniec rokuW piątek, 27 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom wytrwałości i sukcesów. Pożegnaliśmy uczniów III klas gimnazjum: Asię, Małgosię, Dominika, Kacpra, Magdę, Dominikę i Magdę.
Nie obyło się bez wzruszeń i łez.

Tytuł Szkolnego Życzliwka

zyczliwekW ramach realizowanego w naszej szkole projektu "Z życzliwością na co dzień" został przyznany tytuł Szkolnego Życzliwka. Ma on na celu wyróżnienie uczniów, którzy odznaczają się szczególną życzliwością, uczynnością i pogodą ducha. Służą pomocą innym i nie używają wulgarnych słów. W tym roku Szkolnymi Życzliwkami zostali Ania Ślusarczyk z klasy IIga i Paweł Łaptos z klasy IIgb. Dyplomy i nagrody zostały wręczone 27 czerwca podczas apelu kończącego rok szkolny.
Serdecznie gratulujemy!

Wyjście na koncert zespołu Raz Dwa Trzy

koncertW poniedziałek 23 czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował wyjście na zakończenie roku szkolnego. Tym razem postanowiliśmy wybrać się na koncert zespołu Raz Dwa Trzy. Przed koncertem ku uciesze naszych burczących brzuchów, miło spędziliśmy czas w jednej z restauracji na Placu Uniwersyteckim. To był bardzo udany i dłuuuugi wieczór.

Wycieczka do Świdnicy i Rogoźnicy

wycieczka grDnia 5 czerwca uczniowie klas IIIgc i IIIgb uczestniczyli w wycieczce do Świdnicy oraz do Rogoźnicy. Wyjazd był możliwy w ramach wrocławskiego projektu "Edukacja w miejscach pamięci". W Świdnicy zwiedziliśmy Kościół Pokoju im. Trójcy Świętej wpisany na listę zabytków UNESCO. Zachwycało barokowe wnętrze kościoła. W Rogoźnicy zwiedzaliśmy były obóz koncentracyjny Gross - Rosen. Poznaliśmy straszną historię tego miejsca, dowiedzieliśmy się, do czego prowadziła nienawiść i brak tolerancji.

Teatr na Kółkach "Zielony kapturek"

teatr na kolkachW środę 3 czerwca aktorzy naszego Teatru na Kółkach wystawił swoje kolejne przedstawienie. Tytuł tegorocznego spektaklu brzmiał "Zielony Kapturek". Przedstawienie bardzo wszystkim nam się podobało.

Szkoła Podstawowa nr 116 i Gimnazjum nr 52 w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu

ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław, tel./fax: 71/373 88 88

Powered by Joomla 1.7 Templates