Rekrutacja - informacje

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA / ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
PRZY SP NR 116 DLA UCZNIÓW Z DZIECIĘCYM PORAŻENIEM MÓZGOWYM

Aby dziecko zostało przyjęte do oddziału przedszkolnego należy złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego (do pobrania TUTAJ lub dostępny w szkole) wraz z aktualnym orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (oryginał).
Wnioski należy składać w szkole w dniach 23.05.2018 - 29.05.2018 w godz. 8.00 - 15.00.
Lista dzieci zakwalifikowanych zostanie udostępniona 20.06.2018 od godz. 10.00.
Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych zostanie udostępniona 26.06.2018 od godz. 12.00.

REKRUTACJA DO SZKOŁY
SP NR 116 DLA UCZNIÓW Z DZIECIĘCYM PORAŻENIEM MÓZGOWYM

Aby dziecko zostało przyjęte do szkoły należy złożyć wniosek o przyjęcie do szkoły (do pobrania TUTAJ lub dostępny w szkole) wraz z aktualnym orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (oryginał).
Wnioski należy składać w szkole w dniach 21.05.2018 - 25.05.2018 w godz. 8.00 - 15.00.
Lista dzieci zakwalifikowanych zostanie udostępniona 05.06.2018 od godz. 9.00.
Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych zostanie udostępniona 11.06.2018 od godz. 12.00.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

koniec rokuZakończenie roku szkolnego za nami, a przed nami długo wyczekiwane wakacje i zasłużony odpoczynek. Pożegnaliśmy dzisiaj naszych najstarszych uczniów: Patrycję, Marcina, Patryka i Marcina. Życzymy Wam powodzenia! Odwiedzajcie nas czasami :) Pożegnaliśmy również jedną z naszych wspaniałych nauczycielek, Panią Reginę :) Tradycją naszej szkoły stała się licytacja prac naszych uczniów, która przyniosła wiele pozytywnych emocji :)
Drodzy uczniowie, rodzice, pracownicy korzystajcie z wakacji i z nową siłą widzimy się we wrześniu.

Wycieczka do Leśnicy

autobus19 czerwca, ostatnie dni szkoły, klasa IIb i III wybrały się na wycieczkę do Leśnicy, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Był piknik, grill, lody, gry i zabawy oraz coś dla koneserów sztuki - wystawa w Leśnickim zamku. Wszyscy świetnie się bawili... szkoda, że jutro już do szkoły.

Wycieczka do Szklarskiej Poręby

autobusW dniu 12 czerwca klasa IIIg była na wycieczce w Szklarskiej Porębie. Odwiedziliśmy Dinopark, gdzie mogliśmy stanąć "oko w oko" z dinozaurami oraz... padalcem! Płukaliśmy złoto, weszliśmy na ścieżkę iluzji, zmokliśmy w kinie 6d. Na koniec podziwialiśmy wspaniałe widoki. Pogoda i humory dopisały :)

Dzień Dziecka na sportowo

dzien dziecka130 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka na sportowo. Uczniowie brali udział w różnych sportowych konkurencjach: kręgle, hokej, slalom z rzutem do celu. Mogliśmy spróbować swoich sił grając w boccię. Nasi goście specjalni, wolontariusze z Fundacji dr Clowna, nauczyli nas żonglerki i kręcenia talerzami. Odbył się mecz w siatkówkę wielką piłką, podczas którego kibicowaliśmy naszym nauczycielom i panią opiekunkom. Bawiliśmy się przy znanych i lubianych przebojach, oglądaliśmy pokaz baniek mydlanych robionych przez niezastąpionego wolontariusza z Fundacji dr Clowna, a na koniec każdy uczeń ten duży i ten mały otrzymał upominek. Wszyscy świetnie się bawili szkoda, że dzień dziecka jest raz do roku ;)

Szkoła Podstawowa nr 116 i Gimnazjum nr 52 w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu

ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław, tel./fax: 71/373 88 88

Powered by Joomla 1.7 Templates