Zjazd Absolwentów

logo szkoly24 marca w godz.17 - 20 odbył się Zjazd Absolwentów z okazji XXV-lecia SP 116 dla Uczniów z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym. Na spotkanie przybyło wielu absolwentów i byłych pracowników, których przywitały pani dyrektor Lidia Kuźniar i pani wicedyrektor Ewa Cieślińska.

Impreza rozpoczęła się od obejrzenia  prezentacji multimedialnej ze zdjęciami  absolwentów z lat szkolnych. Niektórzy z nas rozpoznawali siebie i innych (albo nie:).  Mogliśmy posłuchać również wspomnień naszych byłych wychowanków Karoliny Jamińskiej, Martyny Muchy, Michała Gacki i Rafała Janzera. Uroczystość wzbogaciła pięknym śpiewem Karolina Jamińska.

Po części artystycznej delektowaliśmy się pysznymi ciastami upieczonymi przez nauczycieli i panie opiekunki. W tym czasie oglądaliśmy fragmenty przedstawień Teatru na Kółkach. Dziękujemy Krystianowi za przypomnienie nam roli Małego Księcia oraz Dominikowi za piosenkę „10 w skali Beauforta”.

Uściskom, uśmiechom i rozmowom nie było końca. Czas płynął jednak nieubłaganie i musieliśmy się rozstać. Ostatni gasili światła. Rozstaliśmy się dopiero po godzinie 20 z obietnicami spotkań w mniejszych grupach.
Dziękujemy wszystkim obecnym na Zjeździe za wspaniałą atmosferę, którą stworzyliście. Dzięki Wam wszystkim odczuwaliśmy radość i entuzjazm z naszego spotkania, co widać na zdjęciach wykonywanych przez p. Dorotę Pasiewicz, której należą się serdeczne podziękowania.

JESTEŚCIE WSPANIALI, A MY JESTEŚMY Z WAS DUMNI!
DO NASTĘPNEGO SPOTKANIA

Adriana Głowacka-Przybyło