Spotkanie Wielkanocne

spotkanie wielkanocneWe wtorek 11 kwietnia zaprosiliśmy zespół muzyczny ze szkoły przy ulicy Wejcherowskiej i wszystko zaczęło się o godzinie 10. Oczywiście był plan imprezy wypisany w obrazkach. Czyli powitanie, i na zmianę: raz grał zespół pod wodzą swojego nauczyciela muzyki - Pana Łukasza (robili wrażenie, bo była perkusja, gitary, na gitarze elektrycznej grała nasza Pani Rehabilitantka Ewelina i ok. 8 osób śpiewało), a raz bawiliśmy się w zabawy ruchowe, zgadywanki, bingo, rysowanie i wszystko oczywiście było związane z wielkanocnymi zwyczajami. Chyba wszyscy się dobrze bawili. Taką mają nadzieję organizatorki: P. Ola, P. Justyna i P. Asia. Na koniec dzieciaki układały same życzenia obrazkowe, a klasa P. Izy była pierwsza i miała zaszczyt głośno odczytać ułożony wierszyk o baranku, który beeczał: Radosnego Alleluja.

Szkoła Podstawowa nr 116 i Gimnazjum nr 52 w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu

ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław, tel./fax: 71/373 88 88

Powered by Joomla 1.7 Templates