Święto Zespołu Szkół nr 21

szkolaW dniach 08-12 maja w naszej szkole obchodziliśmy święto Zespołu Szkół nr 21. Z tej okazji każdy dzień przewidywał różne atrakcje dla naszych uczniów. W poniedziałek odbyły się dla klas starszych warsztaty Wiedzy o Wrocławiu oraz warsztaty czytelnicze "Bajki". Wtorek był dniem bardziej praktycznym, bowiem odbyły się klasowe warsztaty kulinarne "Wiosenne sałatki". Brali w nich udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Tematem przewodnim były wiosenne sałatki z jajkiem. Wszyscy bardzo się napracowali. Potrawy były piękne i smaczne jak widać na zdjęciach. Potem nastąpiła degustacja. W środę klasy młodsze brały udział w warsztatach edukacyjnych "Nasz Wrocław". Uczniowie dyskutowali o tym, jak mieszkamy we Wrocławiu. Czwartek był dniem, w którym odbyły się Małe Formy Teatralne, pracowicie przygotowywanym przez wszystkie klasy i wystawione przed publicznością. Uczniowie przedstawili m.in. wiersz  "Okulary", "Małpa w kąpieli", "Żaba", scenki z bajek "Czerwony Kapturek", "Smok". Wszystkie klasy wypadły wspaniale, a każdy uczeń okazał się zawodowym aktorem. W piątek odbył się apel podsumowujący Święto Szkoły z uroczystym wręczeniem dyplomów, miał też miejsce konkurs muzyczny dla klas starszych.

Szkoła Podstawowa nr 116 i Gimnazjum nr 52 w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu

ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław, tel./fax: 71/373 88 88

Powered by Joomla 1.7 Templates